O nas

Firma „SETMIL” z Zabrza, prowadzi sprzedaż i wynajem wózków widłowych CATERPILLAR. W naszej bogatej ofercie posiadamy również nowe elektryczne i spalinowe wózki widłowe KOMATSU, specjalistyczne czterokierunkowe boczne wózki widłowe COMBILIFT, terenowe wózki widłowe AUSA i wózki do pracy w wąskich korytarzach AISLE MASTER.

Dlaczego warto nam ufać?

Od 17 lat zapewniamy profesjonalną obsługę, szybką dostawę towaru, bardzo dobrej jakości produkty, konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki płatności – LEASING, PRZELEW.

Każdy wózek widłowy (podnośnik widłowy) na specjalne życzenie Klienta może zostać wyposażony w osprzęt specjalistyczny do wózków widłowych np.: przesuw boczny lub pozycjoner wideł, pług do odśnieżania, ostrogę do kręgów, żurawik, szuflę, lemiesz, docisk, wszelkiego rodzaju chwytaki do wózków widłowych (obrotowe, do beczek, bali, kartonów, kontenerów, etc.).

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wykonujemy naprawy i remonty kapitalne wózków widłowych w naszym centrum serwisowym oraz u Klienta.

Co oferujemy?

Jesteśmy m.in. oficjalnym i autoryzowanym przedstawicielem firmy COMBILIFT – irlandzkiego producenta mającego w ofercie wielokierunkowe wózki widłowe bocznego załadunku oraz hiszpańskiego producenta wózków terenowych AUSA proponujemy Państwu pełną gamę wózków widłowych oferowanych przez producentów: KOMATSU, Combilift, AUSA i AISLE MASTER.

Zapewniamy autoryzowany serwis wózków COMBILIFT, KOMATSU, AUSA i AISLE MASTER.

Mając na uwadze szeroki wachlarz potrzeb naszych klientów posiadamy w swojej ofercie nowe i używane wózki widłowe (sztaplarki), m.in. KOMATSU, COMBILIFT, AUSA, AISLE MASTER , BAUMANN, HUBTEX i innych producentów wózków widłowych, które ze względu na wysoką jakość i niską cenę są doskonałą alternatywą dla szerokiego grona naszych klientów eksploatujących wózki widłowe.

Tajemnica handlowa

Oferty składane przez Setmil Sp. z o. o. stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.

1. Wszelkie dokumenty, informacje i materiały, w tym oferty handlowe, uzyskane przez drugą stronę w trakcie współpracy ze spółką SETMIL sp. z o.o., niezależnie od formy ich przekazania, są i będą uważane i traktowane przez strony jako mające charakter poufny i zastrzeżony oraz pozostają wyłączną własnością spółki SETMIL sp. z o.o. i mogą być wykorzystane przez drugą stronę wyłącznie w celach związanych z działalnością spółki SETMIL sp. z o.o.

2. Strony zobowiązują się do zachowania zasady poufności w stosunku do wszystkich dokumentów, informacji i materiałów, w tym ofert handlowych, przekazywanych przez spółkę SETMIL sp. z o.o. w ramach współpracy stron i zobowiązują się nie udostępniać ich osobom trzecim w jakikolwiek sposób
w trakcie współpracy, chyba że obowiązek ujawnienia wynika z obowiązujących przepisów.

3. Strony zobowiązują się przechowywać dokumenty, informacje i materiały, w tym oferty handlowe, w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom nieuprawnionym.

4. W przypadku nie dotrzymania przez stronę niniejszych warunków zachowania poufności przekazywanych dokumentów, informacji i materiałów, druga strona będzie uprawniona do dochodzenia odszkodowania na zasadach wynikających z obowiązujących przepisów.

5. Zasada poufności obowiązuje przez cały okres współpracy stron, a także przez okres 5 lat od daty pierwszego ujawnienia dokumentów, informacji i materiałów, bez względu na zakończenie współpracy stron.

Caterpillar wózki widłowe

Wózki widłowe Cat

Wózki widłowe Cat® to innowacyjne rozwiązanie w transporcie i przeładunku materiałów. Wszystkie wózki zostały przystosowane do najcięższych zadań. Wybierz najlepszą konfigurację dla siebie z dostępnej oferty wózków widłowych. Caterpillar to gwarancja obsługi klienta na najwyższym poziomie.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DLA TRANSPORTU I PRZEŁADUNKU MATERIAŁÓW

Niezależnie od zastosowania i potrzeb w zakresie magazynowania z pewnością mamy wózek widłowy spełniający Twoje oczekiwania. Wózki widłowe Cat zapewniają bezkompromisową jakość. Ładowności od 1,0 do 15,0 ton sprostają wymaganiom dla różnych aplikacji. W naszej ofercie wózków widłowych posiadamy zarówno wózki spalinowe, gazowe, jak i elektryczne. Wszystkie z nich zostały zaprojektowane w celu spełnienia szeregu wymagań; (wózki) dostępne w różnych rozmiarach i o różnych konfiguracjach, aby dostosować je do Twoich potrzeb.

TRZY FILARY

Trwałość, wydajność i jakość obsługi klienta to filary Cat®, który już od osiemdziesięciu lat pracuje na miano jednej z najbardziej zaufanych marek świata.

Koncentrując się na trwałości, wydajności i obsłudze klienta, wózki Cat oferują bezkonkurencyjne rozwiązania w zakresie transportu materiałów.

Cat® Lift Trucks rozumie, że efektywne przenoszenie materiałów osiąga się poprzez maksymalizację wydajności. Aby dotrzymać kroku zmieniającym się potrzebom przemysłu na całym świecie, programy badawczo-rozwojowe nieustannie dążą do dostarczania ulepszonych wózków widłowych i sprzętu magazynowego. Dzięki większej wydajności i dłuższym okresom między przeglądami wózki widłowe Cat® zapewniają przewagę. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci najbardziej efektywne i wydajne wózki widłowe oraz produkty do transportu materiałów, aby osiągnąć Twoje cele operacyjne.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

CO O NAS PISZĄ?